KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13061221
nr 1306 1221
J. Schuurman, häst med vagn. Signerad. Olja på duk, 29x39cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:19:29
100 kr
150 kr
300 kr
350 kr